slide1

PLASTPOL

jest młodą, dynamicznie rozwijającą
się firmą na rynku polimerów

WSPÓŁPRACA
slide2

PLASTPOL

jest młodą, dynamicznie rozwijającą
się firmą na rynku polimerów

WSPÓŁPRACA
slide3

PLASTPOL

jest młodą, dynamicznie rozwijającą
się firmą na rynku polimerów

WSPÓŁPRACA

PP

Polipropylen jest tworzywem o najmniejszej gęstości spośród stosowanych szeroko polimerów. Wykazuje on dużą odporność chemiczną, zwłaszcza w temperaturze pokojowej, w której jest prawie całkowicie odporny na działanie kwasów, zasad i soli oraz rozpuszczalników organicznych.
Produkcja gotowych wyrobów z granulatu odbywa się na drodze dwóch procesów: wtryskiwania i wytłaczania.

Główne zastosowania PP są następujące: przemysł chemiczny, farmaceutyczny, włókienniczy, elektrotechniczny i elektroniczny.


HIPOL jest pierwszym i jedynym producentem polipropylenu w Serbii. Produkuje pełną gamę homopolimerów pod marką — HIPOLEN.

Firma działa od 1983 roku i posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji surowców wysokiej jakości i jest znana na rynku europejskim .

Typ MFR

(g/10 min)

Zastosowanie Karta techniczna
EH 7 0,7 Wytwarzanie metodą wytłaczania i termoformowania takich wyrobów jak na przykład: rury, kształtki, mono- i wielowarstwowy arkuszy. pdf
EH 71 1,1 pdf
EA 5S 3,2 pdf
EA 5T 3,2 pdf
FY 6 2,3 Wytwarzanie takich wyrobów jak wszelkiego rodzaju taśmy w tym przędza włókiennicza, torby, spoiwa, włosie do szczotek, arkusze termoformowane dla opakowań artykułów spożywczych.

 

pdf
FY 5 3,3 pdf
TA 41G 8
TA 3 12 pdf
TM 2G 2 pdf
MA 71 1,7 Wytwarzanie metodą wtryska takich wyrobów jak na przykład:miski, pojemniki, zakrętki, pojemniki dla przemysłu spożywczego.

Skład tworzywa spełnia wymagania stawiane materiałom, które mogą być wykorzystane do wytwarzania produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

pdf
MA 4 5 pdf
MA 41 7 pdf
MA 3 11 pdf
MA 31 17 pdf
MA 2 21 pdf
MA 21 30 pdf
MA 1 40 pdf
FL 5 3,2 Używany do produkcji wszelkiego rodzaju folii, takich jak folie do żywności, kwiatów, tekstyliów i wyrobów tytoniowych , taśmy do metalizacji i lakierowania, taśm, laminatów. pdf